Artykuły

Idealna partnerka dla Byka

O jakiej miłości marzy praktyczny i twardo stąpający po ziemi Byk? Kto jest mu przeznaczony? Osoby spod tego znaku zodiaku nie mają nic z fantastów oraz marzycieli. Raczej z upodobaniem oddają się codzienności, bez zbędnego wnikania w to, co trudno uchwytne i niedostrzegalne.

Horoskop miesięczny na listopad

Listopad to miesiąc spadających liści z drzew, nieco ponury i mglisty. Jaki jednak będzie dla każdego znaku zodiaku z osobna?

Fazy księżyca a przeprowadzka

Księżyc, a ściślej zmieniające się fazy Księżyca, ma ogromny wpływ na nasze życie, także te codzienne. Prowadzono wiele badań dotyczących związku np. wzrostu agresji i przemocy a pełnią. Już Pliniusz i Arystoteles utrzymywali, że gdy Księżyc znajdował się w nowiu, to najczęściej następowały trzęsienia ziemi. Wiele katastrof pogodowych miało miejsce podczas pełni. Obfitość połowów, ruch oceanów i inne zjawiska są zestrojone z fazami Księżyca. Czy jego niezwykła energia może mieć też wpływ na zwyczajne zadania realizowanie w życiu, jak choćby przeprowadzka?

Numerologia liczba 11 – mistrzowska 11

Mistrzowska liczba 11 – co za sobą kryje? Jak można scharakteryzować kogoś, kto jest numerologiczną jedenastką? Na pewno mamy do czynienia z kimś wyjątkowym, o silnym charakterze, uduchowionym, roztaczającym wokół siebie atmosferę tajemniczości i magii.

Puste domy w horoskopie

Puste domy w horoskopie najprościej rzecz ujmując, są to obszary nieobsadzone planetami. Brak w jednym miejscu będzie jednak oznaczać nadmiar w innym. W domach, w których jest duże nagromadzenie planet mamy do czynienia...