Numerologia liczba 11 – mistrzowska 11

Mistrzowska liczba 11 – co za sobą kryje? Jak można scharakteryzować kogoś, kto jest numerologiczną jedenastką? Na pewno mamy do czynienia z kimś wyjątkowym, o silnym charakterze, uduchowionym, roztaczającym wokół siebie atmosferę tajemniczości i magii.

Portret mistrzowskiej 11

Numerologiczny portret człowieka z podwójną liczbą, która się nie redukuje, będzie wskazywał na osobę nieprzeciętną, mającą duże doświadczenie życiowe i potrafiącą nadawać kierunek innym. Często mówi się, że numerologiczne jedenastki to tzw. stare dusze, czyli osoby, które już kiedyś, w poprzednim wcieleniu chodziły po tej Ziemi, stąd posiadają szerszą wiedzę o świecie. Te duchowo zaawansowane jednostki budzą więc różne emocje. Charakteryzują się dość trudną osobowością, więc niekoniecznie będą przez wszystkich lubiane, aczkolwiek mogą roztaczać autorytet. Liczby mistrzowskie to 11, 22, 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99 czyli wszystkie podwójne cyfry, ale najczęściej spotykaną jest właśnie 11.

Cechy numerologicznej 11

Osoby odpowiadające numerologicznej 11 to jednostki niezwykłe, które doświadczyły wyższego stopnia wtajemniczenia. Obdarzone są więc nieprzeciętą mocą, jaka jest dostrzegalna przez resztę. Nie mogą tego ukryć. Często w odbieraniu świata posługują się intuicją i zwykle się nie mylą. Ich cechy szczególne to niezwykła bystrość umysłu, inteligencja, wysoce rozwinięta wyobraźnia, bujny intelekt. Ci, którzy mogą się poszczycić byciem numerologiczną 11 będą się cechowały empatią, potrafią rozgryźć co kryje się w drugim człowieku, pomogą im dobrym słowem i radą. Są współczujące i szlachetne. Mówi się, że wrócili po raz kolejny na Ziemię, aby służyć swoją pomocą tym, którzy nie są tak wtajemniczeni. Osoby te są niezwykle cenne dla społeczeństwa, mają rozliczne talenty i chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem na rzecz ogółu.

Artyści, naukowcy, odkrywcy

Bycie numerologiczną 11 to nie lada wyzwanie. Posiadają one bowiem talenty niedostępne innym. Najczęściej są to więc artyści będący za pan brat ze sztuką, odkrywcy czy naukowcy, których charakteryzuje wizjonerstwo. Bywa, że są uważani za dziwaków, nierozumiani, ale nikt nie zaprzecza, że bije od nich moc. Oryginalny styl bycia, wyróżniający się sposób na życie, to ich cechy szczególne, co bywa nieakceptowane przez bardziej konserwatywne i twardo stąpające po ziemi jednostki. Niektórym trudno jest wręcz unieść na swych barkach mistrzostwo i trudność istnienia związaną z cechami numerologicznej jedenastki.

Negatywna jedenastka

W negatywnej wibracji numerologiczna 11 może być zbyt egoistyczna, pewna siebie i przekonana o swojej wyższości nad innymi ludźmi. Cechuje ją przerost ego i zadufanie. Dodatkowo grozi jej zbytnie oderwanie od rzeczywiści. Miewa też skłonność do chwiejności emocjonalnej. Nie potrafi podejmować decyzji, jest zamknięta w sobie, a nawet nerwowa czy permanentnie przygnębiona. Jednostki takie dają się ponieść własnej niesamowitości, a egzystencja staje się dla nich wówczas zbyt przytłaczająca swoją prozaicznością.