Horoskop miesięczny na listopad

Listopad to miesiąc spadających liści z drzew, nieco ponury i mglisty. Jaki jednak będzie dla każdego znaku zodiaku z osobna?

Wodnik

Pewność siebie, spokój i poczucie wewnętrznej równowagi – to będzie cię teraz prowadzić. Sprzyjające daty: 10,11,17. Kieruj się intuicją. Możesz znaleźć sposoby na dodatkową gotówkę, a w miłości będziesz potrzebować swobody i braku ograniczeń.

Ryby

Ten miesiąc to dla ryb czas realizacji wymarzonych planów, dobrego zdrowia oraz mniejszej liczby obowiązków. Ktoś odciąży je także finansowo biorąc na siebie realizację niektórych obowiązków. Sprzyjające daty: 4, 8, 12.

Baran

Wolno i bez stresu, a także w harmonijnym zdrowiu, ale z przestrogą unikania miejsc, gdzie można się przeziębić. W miłości szansa na poznanie kogoś nowego zupełnym przypadkiem, a w stałym związku zwiększenie potrzeby bliskości. Sprzyjające daty: 3, 8 ,22.

Byk

Koniecznie wesprzyj swoje ciało masażami, sportem i relaksem, a także nie zaniedbuj planowych wizyt lekarskich. W miłości duży marazm spowodowany twoim mało pozytywnym nastawieniem, ale w finansach szansa na ekstra pieniądze. Sprzyjające daty: 13,16, 29.

Bliźnięta

To dobry miesiąc dla Bliźniąt. Będą mieć dużo energii i ochoty na towarzyskie spotkania, z czego musisz skorzystać. Warto jednak uważać na roztargnienie, którego efektem może być zgubienie gotówki lub całego portfela. Sprzyjające daty: 6, 14, 28.

Rak

Nie daj się ponieść pośpiechowi, bo nie jest ci teraz wskazany. Możesz zaś liczyć na przypływ gotówki, a także szczęście w sprawach sercowych. Nie zaniedbuj żadnych badań kontrolnych. Sprzyjające daty: 14, 18, 19.

Lew

Ten miesiąc upłynie pod znakiem refleksji dotyczącej realizacji własnych celów. Czas rozliczyć się ze swoich marzeń, a nawet z relacji oceniając, które tak naprawdę warte są twojego zaangażowania. Będziesz mieć chęć do rozrzutności, ale uważaj, żeby nie przekroczyć budżetu. Sprzyjające daty: 13, 21, 27.

Panna

Czas postawić na swoje i wziąć życie we własne ręce. Nie słuchaj rad, bo to ty najlepiej wiesz, co jest dla ciebie dobre. W miłości musisz być jednak uczciwy(a), a w finansach pora na realizację długo planowanego zakupu. Sprzyjające daty: 5, 7, 11.

Waga

To doskonały czas dla wag, planowania i doskonałego samopoczucia. Warto teraz przemyśleć czy dobrze ci w twoim związku, bo jeśli tak nie jest, to pora na duże zmiany, jakie w przyszłości okażą się być bardzo korzystne. Sprzyjające daty: 11, 18, 22.

Skorpion

Skorpion wreszcie uwierzy w siebie, czego rezultatem będzie realizacja wszystkich celów i duża dawka energii oraz chęci do życia. W finansach trzeba wystrzegać się pożyczek i kredytów, a w miłości dobrze jest się kierować intuicją i swoim doświadczeniem, nie słuchają podszeptów innych. Sprzyjające daty: 5, 17, 29.

Strzelec

Wreszcie zrozumiesz, że nie samą pracą człowiek żyje i zaczniesz znajdować też czas dla relaksu oraz najbliższych. W miłości skup się teraz na partnerze i jego potrzebach, a w finansach możesz liczyć na ekstra pieniądze. Sprzyjające daty: 11, 14, 27.

Koziorożec

Nie musisz się bać, ponieważ los gra na twoją korzyść, a dodatkowo masz ogromne wsparcie ze strony kogoś bliskiego. W stałym związku czeka cię dużo spokoju i harmonii. Teraz musisz jednak pomyśleć o oszczędzaniu, ponieważ to nie jest dla ciebie dobry moment na wydawanie pieniędzy. Sprzyjające daty: 1, 10, 11.