Idealna partnerka dla Byka

O jakiej miłości marzy praktyczny i twardo stąpający po ziemi Byk? Kto jest mu przeznaczony? Osoby spod tego znaku zodiaku nie mają nic z fantastów oraz marzycieli. Raczej z upodobaniem oddają się codzienności, bez zbędnego wnikania w to, co trudno uchwytne i niedostrzegalne.

Rodzinna, ciepła

Kobieta, która tak, jak Byk ceni sobie rodzinę oraz ciepło domowego ogniska, będzie z nim szczęśliwa. Jest on lojalny i bardzo pomocny swoim bliskim, ponieważ to oni liczą się dla niego najbardziej. Przelotne romanse nie są więc w stylu Byka.

Zmysłowa i erotyczna

Partnerka zmysłowa, dająca Bykowi duża dawkę rozkoszy, stanie się jego wymarzoną kobietą. Osoby z tego znaku zodiaku potrzebują wiele doznań erotycznych, ale także zmysłowych. Bliskość, zaangażowanie w intymność relacji oraz częste miłosne pożycie, to konieczność w codzienności Byka, bez których wręcz nie potrafi prawidłowo funkcjonować.

Oddana na zawsze

Byki kochają aż po grób i naprawdę potrafią oddać się drugiej osobie, lecz oczekują też tego samego. Chęć posiadania to dla nich bardzo istotna kwestia, dlatego nie wzbraniają się także przed posiadaniem drugiego człowieka. Taka przynależność daje im poczucie bezpieczeństwa, spokój i spełnienie. Kobiety ulotne, które niechętnie wypowiadają słowa: „jestem tylko twoja” nie powinny się raczej starać o względy Byka.

Dająca się zdobywać

Mężczyźni spod znaku Byka lubią zdobywać swoje partnerki, ale trzeba im dać czas i pole do popisu. Z początku wydają się być zachowawczy, czasem dość nieumiejętnie badają grunt, przez co uchodzą nawet za nieśmiałych, lecz jeśli tylko przekonają się, że warto się starać – to potrafią być naprawdę bardzo urokliwi. Szarmanckość, umiejętność uwodzenia, a także wrażliwość to cechy, które spokojnie mogą opisać Byki.

Stabilna i zrównoważona

Byki cenią sobie spokój, który odnajdują w stabilnej relacji. Dążą do zbudowania stałego związku, ponieważ marzą o rodzinie. Raczej nie zakochują się więc w kobietach, które nie wiedzą, czego chcą, są emocjonalnie niezrównoważone i wiążą się z kimś tylko na chwilę. Kobiety, które pokażą Bykowi, że mają poważne zamiary, a ich sytuacja zawodowa jest stabilna oraz przyszłościowa, mogą liczyć na jego specjalne względy. Wystarczy, że Byki wyczują niepewność i natychmiast zamkną się w sobie, porzucając próby dalszego zdobywania partnerki.

Horoskop partnerski

Które panie będą dla Byka najodpowiedniejsze? Na pewno te, które uwielbiają emocjonalne, głębokie oddanie, a także dużą dawkę zmysłowości oraz intymnych uniesień. Z pewnością osoby spod znaku Ryb, Skorpiona czy Raka mogą próbować tworzyć z Bykami udaną relację, pełną namiętności. Najlepsze połączenie Byki uzyskają jednak z Koziorożcem czy Panną, z którymi potrafią zaspokajać wszystkie swoje potrzeby. Urodzeni pod znakiem Bliźniąt, Strzelca czy Barana niech lepiej dobrze przemyślą czy warto wiązać się z Bykiem, ponieważ trudno tu o idealne dopasowanie.