Horoskop dzienny Przez 30 dni

Podaj dane do Twojego horoskopu

Jeśli w ogóle nie znasz godziny urodzenia to podaj godzinę 12.00. Jeśli znasz orientacyjny czas urodzenia, np. pomiędzy godziną 13.00 a 15.00, to podaj godzinę ze środka przedziału czasowego. W tym przypadku będzie to godzina 14.00.
Znak Zapytania
Wprowadź nazwę miejscowości.
Wprowadź nazwę miejscowości.


  • Punkt Ten wyjątkowy, indywidualny horoskop dzienny zawiera astrologicznie dokładną prognozę dla osoby, której dane zostaną wprowadzone w formularzu. Horoskop ten i jego interpretacja opierają się na krótkoterminowych i długoterminowych aspektach planet, cyklu faz księżyca, godzinach planetarnych i godzinach spalonych.
  • Punkt Godziny planetarne i godziny spalone stanowią całkowitą nowość w naszym horoskopie, jako swoisty element dziennej prognozy elekcyjnej. Wynikające z astrologii tradycyjnej przekonanie, że w ciągu dnia występują okresy dnia sprzyjające i niesprzyjające jakiemuś działaniu, pozwala przedstawić Państwu dodatkową prognozę, umożliwiającą podejmować działania tylko w dogodnych momentach układu planet - zwiększających powodzenie zamierzenia.
  • Punkt Zapraszamy do korzystania z przygotowanego przez nas dla Państwa horoskopu, wysyłanego każdego dnia, na podany adres e-mail, przez okres kolejnych 30-stu dni.